گفتگوی آنلاین

مجوزها و تقدیر نامه ها

امروزه هر سازمان یا شرکتی جهت رسیدن به اهداف خود نیاز به مجوز و گواهینامه هایی دارد تا بر اساس این مجوز ها خود را به اهدافش نزدیکتر نماید. گواهینامه و مجوز ها هر شرکت و زیر مجموعه مربوط به آن شرکت، نشان از توانایی و تخصص آن مجموعه دارد. در این راستا و در جهت نیل به اهداف، شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان نیز از بدو تاسیس اقدام به دریافت آنها نموده است که نمونه هایی از آنها عبارتند از:


عضویت در شورای عالی انفورماتیک کشور

عضویت در شورای عالی انفورماتیک کشور شرکت توسعه گران نرم افزار از سال 1381 عضو شورای عالی انفورماتیک می باشد و توسط این شورا احراز صلاحیت گردیده است .


عضویت در مجمع بين المللي ايران براي فردا

عضویت در مجمع بین المللی ایران برای فردا
مجمع بین المللی ایران برای فردا متشکل از 100 شرکت تراز اول کشور می باشد که در کشورهای مختلف حضور فعال دارند شرکت توسعه گران نرم افزار نیز یکی از شرکتهائی است که عضو این تشکل بین المللی می باشد .


عضویت در نظام صنفي رايانه اي استان آ-شرقي

عضویت در نظام صنفی رایانه ای استان آ-شرقی
این شرکت از بدو تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان حضور فعالی در این تشکل صنفی داشته و مسئولیت کمیسیون نرم افزار آن را بر عهده دارد .


عضویت در هیئت مدیره انجمن کارآفرینان استان

عضویت در هیئت مدیره انجمن کارآفرینان استان
شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان به عنوان یکی از شرکتهای فعال فناوری اطلاعات در سالهای 1385 و 1386 توانست رتبه اول کارآفرینی فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کشور به دست آورد در همین راستا به عنوان هیئت مدیره انجمن کارآفرینان استان در استان آذربایجان شرقی نقش آفرینی می کند .


عضویت در انجمن مخترعین کشور

عضویت در انجمن مخترعین کشور
اعضای هیئت مدیره شرکت به دلیل ثبت اختراعات مختلف همگی عضو انجمن مخترعین کشور می باشند.


عضویت در هیئت مدیره کنسرسیوم شرکتهای ICT

 عضویت در هیئت مدیره کنسرسیوم شرکتهای ICT
کنسرسیوم شرکتهای ICT یکی از بزرگترین کنسرسیوم های فناوری اطلاعات می باشد که با تلاش و حمایت استانداری آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است. این کنسرسیوم طرحهای بزرگ استانی را در دست اجرا دارد که از آن جمله می توان به طرح ملی ICT روستائی اشاره نمود.


عضویت در اتحاديه خدمات کامپيوتر و انفورماتيک استان

عضویت در اتحادیه خدمات کامپیوتر
این شرکت از سال 1382 عضو اتحادیه خدمات کامپیوتر استان می باشد و برای 3 دفتر فعال خود مجوز فعالیت از این اتحادیه دریافت نموده است .


همکار و تحت حمايت پارک علم و فناوري آذربایجان شرقی

همکار و تحت حمایت پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی
این شرکت از سال 81-85 در مرکز رشد فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی حضور فعال داشته است و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکتهای فعال وتحت حمایت پارک با این مجموعه همکاری دارد .


عضویت در انجمن بهره وري ايران

عضویت در انجمن بهره وری ایران
انجمن بهره وری ایران یکی از انجمن های فعال در کشور می باشد که در راستای افزایش بهره وری در کشور در صنایع مختلف فعال است .


نوآوری و اختراع

نوآوری و اختراع
این شرکت با اتکا با کادر علمی و مجرب خود توانسته است 2 اختراع را در زمینه کیوسکهای الکترونیکی و بردهای چندمنظوره کامپیوتر به ثبت برساند.


طرحهای پژوهشی ملی


شرکت توسعه گران نرم افزار با استفاده از دانش اساتید مختلف توانسته است طرحهای مختلف پژوهشی را با ادارات و سازمانهای مختلف از جمله پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به انجام رساند .


عضویت در هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی فاتحان عصر تدبیر

عضویت در هیئت مدیره فاتحان عصر تدبیر
هولدینگ فاتحان عصر تدبیر متشکل از 16 شرکت تخصصی می باشد که در زمینه های مختلف فعالیت می کند شرکت توسعه گران نرم افزار یکی از شرکتهای تحت حمایت این هولدینگ فعال می باشد .ورود به سایت هولدینگ...


مقالات و پژوهشهای بین المللی

مقالات و پژوهشهای بین المللی
ترکیب علمی هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت توسعه گران باعث شده است که این شرکت دهها مقاله علمی را در ژورنالها و کنفرانسهای بین المللی به اسم خود به ثبت برساند .